Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα
Τοποθετημένη στη Μπελέμ Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα αποτελεί ένα κατάλυμα με 4 υπνοδωμάτια και διαθέτει βεράντα με θέα στον κήπο. Προσφέροντας ιδιωτική πισίνα, η Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς από Καθεδρικός Ναός του Se.
Το κατάλυμα απέχει 15 λεπτά με αυτοκίνητο από Cemitério da Soledade. Μια θαυμάσια επιλογή από εστιατόρια, όπως Musica Urbana και Soprano's Buffet βρίσκονται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια από το κατάλυμα. Estação das Docas βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Αυτή η βίλα διαθέτει επίσης εξοπλισμένη κουζίνα και 4 μπάνια.
Η Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα προσφέρει κατάλυμα σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Belem/Val de Cans-Julio Cezar Ribeiro.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Vila Container2664 χλμ.
- Museo do Cirio2754 χλμ.
- Μουσείο Emilio Goeldi2766 χλμ.
- ΒασιΛική-Ιερό της ΠαΝαγίας της Ναζαρέτ2550 χλμ.
- Araras2891 χλμ.
- Federal University of Para Museum2411 χλμ.
- Casa Oiam2660 χλμ.
- Praca da Republica2900 χλμ.
- Πάρκο Parque da Residencia2784 χλμ.
- Aves de poleiro2895 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Belem/Val de Cans-Julio Cezar Ribeiro από η Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα;
Η Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα απέχει 10 χλμ. από το ΔιεθΝές Belem/Val de Cans-Julio Cezar Ribeiro. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Bem Localizada Belem Cop30 Βίλα.